دوشنبه 30 بهمن 1396  
سایت رسمی سازمان آموزشی فرهنگی سما واحد خلخال صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | RSS |      


نسخه چاپي  ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ 
 
بیانیه دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد خلخال به مناسبت 13 آبان
 
دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد خلخال با صدور بیانیه ای به مناسبت 13 آبان، ضمن اعلام آمادگی کامل دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد خلخال برای شرکت پرشور در این راهپیمایی، از عموم مردم، بویژه دانشجویان، دانش آموزان و جوانان خواست در این حماسه عظیم حضور به هم رسانند.....
 

دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد خلخال با صدور بیانیه ای به مناسبت 13 آبان، ضمن اعلام آمادگی کامل دانشگاهیان برای شرکت پرشور در این راهپیمایی، از عموم مردم، بویژه دانشجویان، دانش آموزان و جوانان خواست در این حماسه عظیمحضور به هم رسانند.

 “ انقلاب اسلامی ایران صدای خروش مظلومان جهان و طنین آزادی خواهی و مبارزه با استکبار بود که با خون پاک هزاران پرستوی در خون خفته به ثمر رسید و13 آبان 58 پژواک خوش آهنگ این استکبار ستیزی بود.

امسال تقارن 13 آبان، روز تسخیر لانۀ جاسوسی با طلیعه ماه محرم و قیام سید و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع) بر علیه ظالمان، فریاد هیهات من الذله را با شعار بیزاری از مستکبرین گره خواهد زد تا به دنیا نشان دهد که معیار تعامل ما با جهانیان، همان سیرۀ عاشوراییِ حفظ افتخار، اقتدار و عزت است.

13 آبان و اشغال لانه جاسوسی از اوراق پر افتخار تقویم انقلاب است که به تعبیر سکاندار کشتی آزادی خواهی، خمینی کبیر(ره)، انقلاب دوم نام گرفت، اشغال لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو امام، تنها اشغال یک سفارتخانه نبود، بلکه اعلام شعار استقلال جمهوری اسلامی» به تمام زیاده خواهان و شیاطین جهان بود، لذا بزرگداشت این روز، بزرگداشت فرهنگ قرآن و اسلام ناب محمدی است.

در جهان کنونی که جرثومه های فساد، از تمام توان خود برای به اسارت کشیدن آزادگان در اقصاء نقاط جهان استفاده نموده و کشورهایی مانند عراق، سوریه، افغانستان و دیگر بلاد اسلامی را محل تاخت و تاز زیاده خواهی های خود قرار داده اند، لازم است شعار کوبنده مرگ بر آمریکا پرشورتر از همیشه طنین انداز شود .

دانشگاه های ما همیشه در متن تحولات جامعه حضور داشته و تاثیر بی بدیل آنها در توسعه و پیشرفت همه جانبۀ کشور، بر کسی مستور نیست و اکنون نیز دانشگاهیان با رهبری های داهیانۀ مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای و اقدامات دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای استقلال واقعی کشور و بلا اثر نمون تحریم های استکبار بکار خواهد بست.

دانشکده فنی حرفه ای سما واحد خلخال ضمن دعوت از عموم مردم، بویژه دانشجویان، دانش آموزان و جوانان برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان اعلام می دارد این همایش عظیم حضور، بار دیگر تجدید پیمان با آرمان های پاک معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و مخالفت با مستکبرین بویژه آمريكا، رژیم صهيونيستي و ایادی آنها را به جهان نشان خواهد داد.“

 
 
نظرات كاربران:

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 
 
امروز: 87
 
صفحه اصلی   |   تماس با ما   |   آرشیو  |    RSS

Khalkhal-samacollege.ir  @  2011  SANADATA