جمعه 2 فروردین 1398  
سایت رسمی سازمان آموزشی فرهنگی سما واحد خلخال صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | RSS |      


نسخه چاپي  ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ 
 
اولین همایش علمی و منطقه ای رویکردهای نوین مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال برگزار شد
 
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال روز پنجشنبه در این همایش گفت: با هدف توسعه مدیریت و نقش برجسته مدیران در توسعه با محوریت مدیریت علمی از 40 مقاله ارسالی به دبیرخانه 10 مقاله برتر .......
 

اولین همایش علمی و منطقه ای رویکردهای نوین مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال برگزار شدشایان ذکر است که ریاست آموزشکده سما خلخال نیز در این همایش حضور داشتند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال روز پنجشنبه در این همایش گفت: با هدف توسعه مدیریت و نقش برجسته مدیران در توسعه با محوریت مدیریت علمی از 40 مقاله ارسالی به دبیرخانه 10 مقاله برتر شناخته شده و چهار مقاله نیز به صورت سخنرانی در این همایش ارائه شد.

حجت درخشان از راه اندازی رشته کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش مدیریت عالی در این دانشگاه خبرداد و گفت: با راه اندازی پنج رشته جدید در مقطع دکتری و 13 رشته کارشناسی ارشد مجموع رشته های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه به 30 رشته و مجموع رشته های موجود به 95 رشته تحصیلی افزایش یافته است.

او اظهار کرد: رشته های تحصیلی دکتری معماری ، دکتری ادبیات و زبان فارسی ، دکتری زبان و ادبیات غنایی ، دکتری جامعه شناسی با گرایش اقتصادی و توسعه ، دکتری جامعه شناسی با گرایش مسائل اجتماعی پنج رشته جدید در مقطع دکتری و روانشناسی بالینی ، جامعه شناسی انقلاب اسلامی ، مدیریت دولتی گرایش نیروی انسانی ، مدیریت دولتی با گرایش مدیریت عالی ، زیست شناسی میکروبیولوژی ، زیست شناسی علوم جانوری ، زیست شناسی بیولوژی ، زیست شناسی سلولی ، مهندسی مکانیک تبدیل انرژی ، حسابداری ، مدیریت اجرایی ، ریاضی کاربردی و مدیریت تکنولوزی از جمله 13 رشته جدید ایجاد شده در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه است.

در این همایش رویکردهای نوین مدیریتی در کشور توسط حجت الاسلام حمید نگارش رییس اندیشکده آینده پژوهی و مطالعات راهبردی کشور و استاد دانشگاه صنعتی شریف تهران به صورت سخنرانی و کارگاهی ارائه شده و مقالات راه یافته به مرحله سخنرانی همایش نیز توسط اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال قرائت شد.

 
 
نظرات كاربران:

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 
 
امروز: 253
 
صفحه اصلی   |   تماس با ما   |   آرشیو  |    RSS

Khalkhal-samacollege.ir  @  2011  SANADATA